Celalettin Hakkında

1983 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İlköğretimini babasının memuriyeti nedeniyle bulunduğu Karabük’te tamamladı. 1995 yılında Tokat’a döndü ve liseyi burada bitirdi. Üniversite eğitimi için 2001 yılında İstanbul’a geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldı ve 2008 yılında mezun oldu. 2005-2008 yılları arasında Sestek Ses ve İletişim Teknolojileri’nde yazılım mühendisi olarak çalıştı. Askerlik görevinin ardından 2009 yılında başladığı Alcatel Lucent Teletaş’ta 6 yıl boyunca çalıştı. 2015 yılında Verifone’a geçti, halen bu firmada yazılım mühendisi olarak çalışıyor.

 

157 Responses to Celalettin Hakkında

 1. Vay! Kardesim online yayın hayatın hayırlı uğurlu olsun.
  Yakışır! Smilie: :)

  Mustafa KILINÇ says:

  Hayırlı Olsun. Sen herşeyin en güzeline layıksın. Selamlar.Sevgiler.

  salih çakır says:

  Canım kardeşim Celalettin,

  Yahu be adam, madem böyle güzel bir blog oluşturdum, pek güzel yazılar paylaşıyorsun; neden bu blogsever ve blogokur kardeşine söylemiyorsun.
  RSS’nin faydasını daha şimdiden görmeye başladım. sana RSS nedir diye sordum siteni buldum Smilie: :)
  Tekrar eline sağlık…

  • Aslında twitter dan paylaşıyordum blog sayfamdaki yazıları. Twitter olmadığı için senin haberin olmadı galiba.

   Blog güzel bişey ya, yani bir şekilde hikayeni biriktiriyorsun burda ve sadece görmek isteyenlerle paylaşıyorsun. Sadece ilgilenen ve senin sayfanı ziyaret edenler haberdar oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

 

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>